Kleebised MUMMUD – kuidas valida?

ÜLDISED SOOVITUSED MUMMUDE VALIMISEL

  • Mõõtke ära vähemalt üks toa sein (see ei ole raske :-)).
  • Vihje: sageli on voodi pikkus 200 cm ja korteri seina kõrgus umbes 225 cm.
  • Valige teile meeldiv mummutihedus.
  • Ja minge vooluga kaasa – tulemus jääb ilus :-)

MILLE POOLEST MUMMUKLEEBISED ÜKSTEISEST ERINEVAD?

Suurus: 1 cm, 2 cm, 3 cm, 4 cm, 4,5 cm, 5 cm ja 6 cm
Materjal:

  • Vinüül (1 cm kuni 6 cm) – võite valida näidistes esitatud värvide hulgast väljalõigatud kleebised: need sobivad siledale ja peeneteralistele seintele, mööblile ja akendele. Lisaks on nad vee- ja pleekimiskindlad.
  • Tekstiilkleebised (alates 4,5 cm) – need on trükitud kleebised, mida meie või teie kujundate erinevates värvides ja värvikombinatsioonides. Need on vinüülkleebistest paksemad ning sobivad ideaalselt krobelisematele pindadele.

Mõlemat tüüpi kvaliteetseid kleebiseid saab omavahel kaunilt kombineerida ja kummalgi on oma eelised.

VÄIKSEIMAD MUMMUD EHK PUNKTID?

Kombineerige eri värvi ja suurusega mummusid. INSPIO lehelt leiate kõikvõimalike värvide ja suurustega kleebiseid. Fotodel on vasakul küljel kirjas, mitu mummut me kasutasime. Kõik fotod on tehtud samast seinast (210 × 350 cm).

KUIDAS KOMBINEERIDA?

Näiteks võite valida selle mustade, hallide ja valgete täppidega komplekti, mida võite täiendada ükskõik mis värvi 4 cm või suuremate täppidega.
Valik on suur ja igaüks leiab siit endale sobivaima :).

TÄIENDAGE ETTEVAATLIKULT

Pöörake tähelepanu värvivalikule. Valget, musta ja halli ei peeta värvideks. Seetõttu saate luua nendega koos kauni ja värvika kombinatsiooni kõigi värviliste kleebisekomplektidega.

Valige oma lastele sellised värvid, mis te valiksite endale. Teie teate, mis teile meeldib.

KUIDAS MUMMUSID PAIGUTADA?

Võite paigutada mummusid juhuslikesse kohtadesse või korrapäraste mustritega katsetada. Mida väiksemad mummud, seda lähemale saab neid paigutada. Olge julge! Neid saab paar korda ümber paigutada :-)

KUI KAUGELE TÄPPE ÜKSTEISEST PAIGUTADA?

Fotodel on vasakul küljel kirjas, mitu mummut me kasutasime ja mis on nende kaugus. Pange tähele, et mummude erinevale kaugusele paigutamine mõjutab ruumi ilmet üsna tugevalt.

MILLIST VÄRVIKOMBINATSIOONI VALIDA?

Vaadake teisi värvivariatsioone ja eelvaateid Seinakleebiste jaotisest. Kindlasti leiate sealt inspireerivaid mõtteid.

SUURED MUMMUD SEINAL

Kui valite selle korraliku variandi, ei saa miski valesti minna. Meil on suures värvivalikus kleebiseid, et igaüks leiaks endale sobivaima. Võite neid kombineerida ka laste kollektsioonis leiduvate muude kleebistega.

OTSINGUD VEEL KÄIVAD?

Kas otsite endiselt oma unistuste mummusid? Saatke meile e-kiri ja me anname endast parima! Näiteks on meil need:

  • kuldsed, hõbedased, mitmevärvilised, täisvärvilised, trükitud, lõigatud, suured, väikesed, värvitud, kahevärvilised, kolmevärvilised, õhupallidega, flamingodega, nimedega, kaisukarudega, mägedega… kui me midagi unustasime, võtke meiega ühendust aadressil info@inspio.ee

Selle artikli kirjutas teile Slávka.


Jaga