Tagastamine

6. LEPINGUST TAGANEMINE

Märkus: Seoses sättega § 7 lg. seaduse nr 102/2014 Coll. 6 punkti c) kohaselt ei ole võimalik tagastada tarbija erisoovide kohaselt valmistatud kaupa. Meie e-poes on võimalik osta isikupärastatud kaupa. Vastavalt sellele seadusele EI ole tarbijal õigust 14 päeva jooksul ilma mõjuvat põhjust esitamata lepingust taganeda.

Tarbijal on õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul ilma põhjust esitamata:

  • kaupade puhul, mille puhul ostja ei vali värvi, mida me talle toodame.
  • kaupade puhul, mille puhul ostja ei vali suurust, mida me talle toodame.
  • kaupade puhul, mille puhul ostja ei vali kaunistamiseks mõeldud allkirja nime või aadressi.

Tarbija võib kasutada oma taganemisõigust müüja suhtes paberkandjal või muul püsival andmekandjal, näiteks e-posti teel.

Kaup peab olema sellises seisukorras, nagu see ostjale üle anti. Toodet ei tohi kasutada, kleepida, liimida ega eemaldada kaitsekilesid. Kui te täidate kõik eespool nimetatud tingimused kauba tagastamiseks, saadame teile raha kauba eest pangaülekandega teie kontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates lepingust taganemise kuupäevast. Me ei võta vastu ühtegi tagastatud pakendit järelmaksuga.

Lepingust taganemisel kannab tarbija kauba tagastamise kulud müüjale.
Lepingust taganemise korral on ostja kohustatud tagastama kauba müüja aadressile: INSPIO s.r.o., Pod Furčou 7, 040 01 Košice, Slovakia(juhul kui kaup on ostjale juba üle antud).

Võttes arvesse sätet § 7 par. seaduse nr 102/2014 Coll. 6 punkti c) kohaselt ei ole võimalik tagastada kaupa, mis on valmistatud vastavalt tarbija erinõuetele. Meie e-poest on võimalik osta kaupu, mille puhul tarbija valib ise värvid, värvivariandid või kohandab standardmõõdud. Vastavalt sellele seadusele EI ole tarbijal õigust selle tootega sõlmitud lepingust taganeda. Seetõttu palume oma lugupeetud klientidel mitte taganeda selle tootega sõlmitud lepingust, sest kaup tagastatakse teile ja me nõuame teilt tasu saatmise eest. Juhul, kui sellise kaubaga ei võeta vastu järelmaksu, on klient kohustatud tasuma 100% kauba ostuhinnast + pakendi tagastamise posti- ja saatekulud + pakendi uuesti saatmise kulud, ülekanne pangakontole ette. Vormi Kauglepingust taganemine leiate SIIT