Kork või vinüül?

KORK JA SELLE OMADUSED

INSPIO laste korkvaibad on looduslikud, keskkonnasõbralikud ja valmistatud Slovakkias. Materjal on imporditud Hispaaniast. Need laste vaibad on igasse lastetuppa sobivad praktilised aksessuaarid. Korkvaibad summutavad suureäraselt helisid, pehmendavad kukkumist ning muudavad magamistoa hubaseks. Need sobivad allergikutele, sest lestad ei suuda neil elada ning nendesse ei kogune tolmu. Loodusliku materjalina takistab kork hallituse moodustumist ja bakterite levikut.

Korkvaip on käe ja jala all mõnus ja soe. Mängides veedavad lapsed palju aega põrandal ning me tahame, et nende mängud toimuksid täiesti ohutul ja kvaliteetsel pinnal. Vaiba pealmine külg on valmistatud struktureeritud korktekstiilist. Alumine külg on valmistatud kummikorgist. Mõlemad küljed on libisemisvastased, mida väikelaste vanemad väga hindavad. Kork hoiab soojust ning sobib ka põrandaküttega tuppa.

Vaipa on väga lihtne hooldada – võite puhastada seda tolmuimejaga või ka lihtsalt veega. Kuna see on kerge, saate seda igal ajal igale poole liigutada.


VINÜÜL JA SELLE OMADUSED

Laste vinüülist mängumatte valmistatakse Slovakkias. Materjali valmistatakse meie jaoks Hispaanias. Need mängumatid on igasse lastetuppa sobivad ilusad ja praktilised aksessuaarid. Nad summutavad suureäraselt helisid, pehmendavad kukkumist ning muudavad magamistoa hubaseks. Mängumatid sobivad allergikutele, sest lestad ei suuda neil elada ning nendesse ei kogune tolmu.

Vinüülist mängumatti on väga meeldiv puudutada. Sobib ka põrandaküttega tuppa.

Mängumatti on väga lihtne hooldada – võite seda puhastada lihtsalt veega. Kuna see on kerge, saate seda igal ajal igale poole liigutada.


MIS TÜÜPI KORKVAIPU ME PAKUME?

1. VOODI KÕRVALE SOBIV VAIP

Asümmeetriliselt lõigatud vaip sobib ideaalselt juhul, kui soovite täita voodi kõrval olevat põrandapinda. Kuna vaiba üks külg on sirge, saate te selle asetada otse voodi kõrvale. Vaibale on joonistatud ka susside koht, kuhu laps saab enne voodisse minekut sussid panna. Lisaks saab seda vaipa kasutada mängimiseks. Sellel on värviküllased illustratsioonid, teed, rööpad, aastaajad, „Reis ümber maailma“ mängulaud ja numbrid ühest kümneni.

2. TEEDE JA MÄNGUDEGA VAIBAD

Ruudu, ristküliku või ümmarguse kujuga. Vaiba saate muuta personaalseks oma lapse nime abil ning see sobib ka väiksemasse tuppa. Selle värvikas ja ainulaadne disain muudab iga lastetoa hubasemaks. Kurvilised teed ja rööpad panevad laste kujutlusvõime tööle. Vaid mõne auto, looma ja tegelaskuju abil leiavad lapsed end maagilisest fantaasiamaailmast. Vaibalt leiate ka „Reis ümber maailma“ mängulaua või tähestiku. Mängimise ajal toimib vaip ka soojusisolaatorina. Korkvaip on igasse lastetuppa sobiv uuenduslik ja tänapäevane aksessuaar.

3. 220 × 140 CM KOMBINEERITAV VAIP

Seda tüüpi vaibaga ei piira teie kujutlusvõimet miski. Võite valida mis tahes variandi ja kombineerida seda selleks suuruseks. Kombineeritava vaiba loovad teile meie graafikud. Selle haldjavaiba loomiseks kombineeriti „tegelaskujud“ + ruudukujuline haldjavaip :-) Variante on lugematul hulgal ning meid rõõmustab väga, kui hakkate enda oma kujundama.

4. INSPIO CORKLAND

220 × 140 cm korkvaip, mille kujundas meie issi koos oma kolme tütrega ja mille joonistas meie tütar. Nad viisid ellu oma unistuse toast, kuhu mahuvad kõik nende hobused, loomad, lego klotsid ja kõik muu, mida nad on läbi aegade ostnud.

VAADAKE KÕIKI KORKVAIPU

VAADAKE KORKVAIPADE FOTOGALERIID


MIS TÜÜPI VINÜÜLIST MÄNGUMATTE ME PAKUME?

1. LOOMAD

Nende mängumattide suurus on 113 × 113 cm. Koostasime nimekirja loomadest, keda meie graafik Valentínka meie veebisaitide jaoks joonistab ja ette valmistab. Neid on kokku 16: mündiroheline karu, pruun karu, rebane, pesukaru, jänku, öökull, hirv, panda, ninasarvik, koaala, kaelkirjak, elevant, sebra, lõvi, ahv, pingviin.

2. TEEDE JA RONGIDEGA MÄNGUMATID

Nende mängumattide suurus on samuti 113 × 113 cm. Kujundasime neid erinevate loomade, värvide, motiivide ja disainiga.

3. CORKLAND

Toodame teedega mängumatte suurusega 115 × 118 cm. Kujundasime neid erinevate loomade, värvide, motiivide ja disainiga.

VAADAKE KÕIKI VINÜÜLIST MÄNGUMATTE