Mänguhimulised hirved kaasikus – kleebised lastetuppa

Mänguhimulised hirved kaasikus – kleebised lastetuppa Mänguhimulised hirved kaasikus – kleebised lastetuppa Mänguhimulised hirved kaasikus – kleebised lastetuppa Mänguhimulised hirved kaasikus – kleebised lastetuppa Mänguhimulised hirved kaasikus – kleebised lastetuppa
Selle toote on ostnud rohkem kui 40+ rahulolevat klienti. Eelmisel nädalal 2.
Laos

152,00 €(Fotol näidatud viisil) kleepimise järel on suurus K 255 × L 280 cm.

Kuna iga puu, rohututt, oks, leht ja loom on eraldi kleebis, saate te kleepimisel loominguline olla. Kleepige puud ja loomad enda seinal ideaalselt sobivasse kohta.
INSPIO seinakleebised
Kleebised on valmistatud tugevast spetsiaalsest fooliumist, mis sarnaneb tekstiilile ning mida on meeldiv puudutada. Kleebiseid saab mitu korda kasutada ja veega pesta.Kvaliteetsed kleebised on trükitud keskkonnasõbralike värvidega, mis on kasutamiseks ohutud. Kleebised sobivad ka lastele, mistõttu on need ideaalne lahendus igasse tuppa, mida kasutavad lapsed või teismelised, nii elu- kui ka magamistoad.Seinale kleepimine on lihtne, selleks ei vaja te liimi. Kleebiste käsitsemine käib lihtsasti ja kiiresti. Kui nad kokku kleepuvad, saate need lihtsalt lahti tõmmata.