Pruun maailmakaart väikestele seiklejatele

Pruun maailmakaart väikestele seiklejatele Pruun maailmakaart väikestele seiklejatele Pruun maailmakaart väikestele seiklejatele Pruun maailmakaart väikestele seiklejatele Pruun maailmakaart väikestele seiklejatele
Selle toote on ostnud rohkem kui 30+ rahulolevat klienti.
Laos

120,00 €Huvitav, kes tunneb maailma paremini, kas lapsevanemad või lapsed? Õpetlik laste maailmakaart (127 × 198 cm) on valmistatud tugevast tekstiilfooliumist.

Kaardil on:

  • mandrite ja ookeanide ingliskeelsed nimed
  • maailma eri paigus elavad loomad
  • transpordivahendid – lennukid, laevad, õhupallid jne.

Soovitame kleepida kaardi seinale suureformaadilise kleebisena – LINK . Loomad ja transpordivahendid kleebitakse eraldi ning need on korduvalt kleebitavad.
INSPIO seinakleebised
Kleebised on valmistatud tugevast spetsiaalsest fooliumist, mis sarnaneb tekstiilile ning mida on meeldiv puudutada. Kleebiseid saab mitu korda kasutada ja veega pesta.Kvaliteetsed kleebised on trükitud keskkonnasõbralike värvidega, mis on kasutamiseks ohutud. Kleebised sobivad ka lastele, mistõttu on need ideaalne lahendus igasse tuppa, mida kasutavad lapsed või teismelised, nii elu- kui ka magamistoad.Seinale kleepimine on lihtne, selleks ei vaja te liimi. Kleebiste käsitsemine käib lihtsasti ja kiiresti. Kui nad kokku kleepuvad, saate need lihtsalt lahti tõmmata.